Bielizna - w starożytności niepotrzebna i nieznana, współcześnie - jak najbardziej wskazana i pożądana. Chociaż obecnie to bielizna damska króluje na modowym rynku, to jednak męska ma dłuższy rodowód. Już bowiem w średniowieczu panowie nosili płócienne kalesony i koszule, a dopiero w XIX wieku można mówić o pojawieniu się damskich majtek. Ale taka bielizna nocna w postaci starej koszuli dziennej była w tej epoce przeznaczona dla obu płci. Schowana pod okryciem wierzchnim przez lata była tematem tabu. Aż przyszły czasy rewolucji seksualnej i bielizna zawojowała rynkiem. Dzisiaj producenci prześcigają się w pomysłach na stworzenie produktu doskonałego pod każdym względem. Rodzimi przedsiębiorcy skutecznie rywalizują z zagranicznymi i sami przebojem wchodzą na obce rynki.

Cornette - bielizna nocna prosto z Polski

Polska marka "Cornette" jest znanym producentem bielizny, która swą działalność rozpoczynała 17 lat temu od szycia bielizny męskiej, a obecnie w jej asortymencie znajduje się damska, młodzieżowa i dziecięca, słowem - bielizna cornette dzienna i nocna dla całej rodziny. Stawiając na jakość, komfort i niepowtarzalne wzory marka znalazła uznanie w oczach klientów.

Oferta bielizny

Męskie bokserki, szorty czy slipy z wysokogatunkowej bawełny, z płaskimi szwami i bez uciskową gumą podbiły serca panów, skarpetki również wpisują się w komfort noszenia. Cornette bielizna nocna to propozycja dla całej rodziny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych klientów, stworzyła linię dla matki i córki i ojca i syna. Różni je tylko rozmiar. Ciekawe wzory dla dzieci inspirowane bajkowymi bohaterami, oryginalne, damskie i męskie pidżamy kupisz bez wychodzenia z domu, wystarczy wejść na naszą stronę i kliknąć myszką. Cornette bielizna spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, nie ma obawy, że Was zawiedziemy.