Propozycja dla pań, które cenią sobie modny wygląd połączony z niebywałą wygodą w każdych okolicznościach. Nasza bielizna ciążowa nie tylko zapewni komfort noszenia, ale też będzie się doskonale prezentować. Dzięki temu każda przyszła mama będzie mogła czuć się kobieco w tym wyjątkowym okresie oczekiwania na potomstwo.

Oferowana przez nas bielizna dla kobiet w ciąży to niezwykle wygodne fasony, modne kolory, oryginalne wzory, wesołe nadruki, a także przyjazne dla skóry, elastyczne materiały. To zarówno zmysłowe haleczki, jak i koszule zaprojektowane z myślą o porodzie oraz karmieniu piersią. W asortymencie bielizny ciążowej posiadamy wszystko, czego potrzebują przyszłe mamy. Są to koszulki nocne, tuniki, szlafroki oraz dwuczęściowe piżamki w wielu ciekawych wariantach do wyboru.

Mając na uwadze zadowolenie naszych klientek, współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi producentami bielizny ciążowej. Są to takie marki jak Cornette, Sensis, Luna, Italian Fashion, Doctor Nap, Pinel, Taro czy też Wadima.